Ekibimiz

Doğan Hukuk Bürosu Ekibi
Av. Musa DOĞAN

Av. Musa DOĞAN

Kurucu & Yönetici

Biyografi

Avukat Musa DOĞAN, 1978/Konya doğumludur. Isparta İmam Hatip Lisesi’nden mezun olduktan sonra Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde hukuk eğitimi almıştır.

 

2002 yılı 9.ayında avukatlık ruhsatnamesini alarak bu tarihten itibaren aralıksız olarak Konya’da serbest avukatlık yapmaktadır. Kurucusu olduğu Doğan Hukuk Bürosu'nda halihazırda ceza hukuku ve alt dallarında çalışmaktadır.

Av. Yunus Emre YAŞLI

Av. Yunus Emre YAŞLI

Avukat

Biyografi

Avukat Yunus Emre YAŞLI, 1993/Konya doğumludur. Konya Cihanbeyli Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde hukuk eğitimi almıştır. Hukuk fakültesinden 2015 yılında mezun olmuştur.

 

Doğan Hukuk Bürosu’nda yaptığı avukatlık stajının ardından ruhsatnamesini alarak bu tarihten itibaren Doğan Hukuk Bürosu bünyesinde, Konya’da serbest avukatlık yapmaktadır. Halihazırda ceza hukuku ve alt dallarında çalışmaktadır.

Av. Belemir DAVASLI

Av. Belemir DAVASLI

Avukat

Biyografi

1995 yılı Konya ili doğumludur. Eğitim hayatına Konya'da başlamış ve 2014-2018 yılları arasında Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesinde 4 yıllık eğitimini tamamlamıştır. Mezun olduktan sonra avukatlık stajını Konya Barosu bünyesinde başlatmış olup zorunlu staj dönemi sürecinde icra hukuku, iş hukuku, ceza hukuku alanlarında çalışarak stajını tamamlamıştır.

 

Ayrıca bu dönemde uzlaştırmacılık, KVKK ve iş hukukunda nitelikli hesaplama alanlarında eğitimlerini tamamlayarak sertifikalarını almıştır. Avukatlık ruhsatnamesini aldığı ilk günden beri de Doğan Hukuk Bürosu ailesine katılarak meslek hayatına başlamış bulunmaktadır.

Mustafa ÇİÇEKOĞLU

Mustafa ÇİÇEKOĞLU

Katip

Biyografi

Katip Mustafa ÇİÇEKOĞLU 2001 yılında Denizli'de doğdu. Konya Selçuk Üniversitesi Adalet Meslek Yüksekokulunda öğrenimine devam etmektedir. 2 yıla yakın bir süredir büromuz bünyesinde Ceza Hukuku ve İcra Hukuku alanlarında çalışmaktadır.

Bayram AKKOÇ

Bayram AKKOÇ

Katip

Biyografi

Katip Bayram AKKOÇ 1979 yılında Konya'da doğdu. Büromuz bünyesinde Ceza Hukuku ve İcra Hukuku alanlarında çalışmaktadır.

Bünyamin GÜN

Bünyamin GÜN

Stajyer Avukat

Biyografi

Stajyer Avukat Bünyamin GÜN 1996 yılında İzmir'de doğdu. Konya Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. (2019) 2 yıla yakın bir süredir büromuz bünyesinde Ceza Hukuku, Medeni Hukuk ve Tazminat Hukuku alanlarında çalışmaktadır.

HUKUKİ FAALİYETLERİNİZDE

Yanınızda Olmaktan Gururluyuz.

 

Doğan Hukuk Bürosu ulusal ve uluslararası platformlarda hukukun birçok dalında alanında uzman avukatlarla, sektörlerine hakim danışmanları ve iş ortakları ile beraber hizmet vermektedir.

 

Tecrübeli ve alanlarında dinamik kadrosu, avukatları, danışmanları ile yerli ve yabancı iş ortaklarını bünyesinde barındıran geniş bir ekiptir.